Camping Rioclar
France, Alpes-de-Haute-Provence, Méolans-Revel - Locate on map 10 customers reviews Information about the campsite
Detailed comments on the campsite
Review (10)
Evaluations that are not older than three years and have undergone a verification process. More infoVriendelijk ontvangst, mooi gelegen in de bergen, speels opgezet. Veel outdoor activiteiten in de omgeving te doen.
Aangezien je niet altijd binnen kan zitten zou het fijn zijn als er ook internet op de camping is. Winkel en restaurant is in september niet of later open.
Keuze in staanplaatsen, vlakke ondergrond. Sanitair schoon
Douches niet goed op temperatuur, waterdruk ook niet afgesteld.
Loading
De camping heeft ruime plaatsen, is erg rustig en enorm schoon. Personeel is vriendelijk. Restaurant is echt voortreffelijk. Vers brood op bestelling. Absoluut geen last gehad van jongeren zoals is andere berichten naar voren kwam maar wij stonden ook niet aan de kant van het meer. Leuke combinatie van animatie doordat er geen duidelijke scheiding zit in leeftijd maar gericht op families.
De camping is erg donker omdat sommige lantarenpalen het niet deden. Ook het water om af te wassen was niet warm aan de kant van de heren.
Ruime plekken, wij hadden direct zicht op alleen maar bomen richting de beek. Daardoor veel privacy. Koelkast die wij huurde stond al netjes klaar.
Loading
Mooie camping , top zwembad en faciliteiten
Warmer douche water
Standplaats was prima!
Loading
Super schöner Platz, sehr nettes und hilfreiches Personal, tolle Ausstattung...Pool, Bar, Restaurant....das Essen im Restaurant ist sehr lecker
Duschkabine ist sehr klein und kaum Ablageplatz
Platz hat eine gute Größe, Wasser und Strom direkt vor Ort
Loading
Très bon accueil, camping propre est bien entretenu, bon accueil.
Ombragé et calme.
Loading
De mogelijkheid om dingen te ondernemen op loopafstand. Zwembad was goed en schoon.
De douches waren vaak koud en de druk van de kranen was te hoog, waardoor je vaak doorweekt was na de afwas of het tanden poetsen.
Bomen op de plek,
Buren wel erg dicht bij, animatie soms erg veel lawaai.
Loading
die Lage, Pool mit Rutschen, sehr gutes Restaurant, Lage am Fluss mit Wanderweg
bischen grössere Auswahl in der Epicerie
schöner grosser Platz im Pinienwald
Loading
Das Servicepersonal war sehr freundlich und hilfsbereit.
Camper mit zwei Personen für eine Nacht während der Tour de France
Loading
In 1 woord; prachtig.
Hier en daar afvalbakken. Ook voor poepzakjes van honden.
Mooi opgezette camping met schoon sanitair
Er word getolereerd dat honden van personeel en vaste gasten vrij over de camping trekken. Struinen rond je camper. Als je dan zelf een hondje hebt of niks met honden hebt is dit erg vervelend. Er wat van zeggen bij de bedrijfsleider heeft weinig zin. Of die gasten hebben lak aan de bedrijfsleider.
Loading
Camping très agréable en début de saison ! Très bien situé entre Barcelonnette et Serre-Ponçon.
Belle piscine mais très certainement trop petite en pleine saison.
Vaste mobile-home bien agencé. Grande terrasse appréciable.
Manque d’équipement : pas de cafetière, pas de serpillière, pas de sortie de douche, pas de couteau à viande, aucun produit pour nettoyer le sol.
Loading
Loading